Проекти будинків

Проекти будинків

Готові проекти будинків є великою підмогою для майбутніх власників. Вони дозволяють відразу перевірити не тільки зовнішній вигляд будинку вашої мрії, але і планування кімнат, корисну площу підлоги будинку, а також розрахувати приблизну вартість будівництва

Ми пропонуємо Вам розробку індивідуального проекту будинку безкоштовно

Звичайно, придбання готових проектів будинків займає набагато менше часу, ніж замовлення індивідуально підготовленої концепції будівлі в архітектора. Але зате це буде Ваш власний будинок. Розроблений спеціально для Вашої родини. Ще й безкоштовно

Оберіть проект для свого будинку з будь-яких доступних джерел, на щастя в інтернеті дуже великий вибір

І ми адаптуємо проект вашого майбутнього будинку для Вас абсолютно безкоштовно!

Європейські проекти
 • pracownia-projekty.dom.pl   – найбільший польський каталог готових проектів, більше 20’000 готових рішень
 • kastelli.fi – проекти фінської компанії. Каталог проектів будинків від окремих фінських компаній
 • Musterhaus.net – це великий каталог проектів від німецьких будівельних компаній. Для тих, хто цінує німецьку якість і практичність. Можливо освоєння навігації по цьому сайту займе якийсь час, але Ви не пошкодуєте. Для полегшення навігації користуйтеся копіюванням в буфер обміну і online перекладачем з німецької на українську. Основні слова: Häuser – вдома, Haustyp – тип (стиль) будинку, Haus-Bauarten – тип будинку по конструкції (збірний, масив, зруб і т.д.), Dachform – форма даху, Grundrisse – плани поверхів. У кожної компанії, представленої в цьому каталозі, є свій власний сайт з базою проектів, адреса якого легко знайти за допомогою Google за назвою фірми.
 • fertighaus.de – 2000 проектів німецьких збірних будинків (fertighaus). Відбір проектів з головної сторінки за ціною. Можливий відбір проектів з житлової площі (за посиланням з головної сторінки Fertighaus Datenbank ). Всі проекти дані з посиланнями на сайти німецьких компаній, де можна подивитися фірмові каталоги.
 • schwoerer.ch – каталог проектів однієї зі швейцарських компаній. Натискайте в основному меню Häuser (будинку) і відбирайте проекти за типом, стилем і формою даху.
 • elk.ch – аналогічний каталог зі Швейцарії. Натискайте в основному меню Fertighäuser (збірні будинки) і вибирайте проект.
 • haas-fertigbau.at – проекти збірних будинків австрійської компанії.
Американські і канадські каталоги проектів
 • homeplans.com (26 тисяч проектів в різноманітних стилях)
 • houseplans.net
 • amazingplans.com (16 тисяч проектів)
 • thehousedesigners.com
 • globalhouseplans.com

Ми маємо відповідь на всі запитання про будівництво будинку

Запрошуємо зв’язатися з нами й отримати всю необхідну інформацію

+38 068 186 50 40

Також можете надіслати нам запит на е-пошту

order@aeroc.if.ua

Або надішліть нам повідомлення через цю форму

  Ви хочете замовити дизайн будинку з готових пропозицій, але ви не впевнені, на що звернути увагу? Не впевнені, чи будуть готові плани будинків гарною ідеєю?

  Проекти будинків – чому працюють готові рішення?

  Знання орієнтовних витрат і можливість швидкого вивчення форми корпусу будинку – найважливіші переваги придбання готового проекту. Маючи цю інформацію, ви можете спланувати свій бюджет відразу, ще до того, як придбати проект будинку. Це також значно полегшить вам підготовку початкового графіка роботи. Якщо ви знаєте, скільки може коштувати будинок вашої мрії та які матеріали вам знадобляться, набагато простіше спланувати доставку необхідних продуктів або найняти будівельні бригади.

  Якщо ви обираєте проекти будинків, пропоновані в нашій студії, ви також можете бути на 100% впевнені, що вони відповідають найважливішим вимогам будівельного законодавства. Дотримуйтесь усіх загальних правил. Важливо, що всі плани будинків також можуть бути легко адаптовані до вимог місцевого плану зонування.

  Які проекти будинків слід вибрати? Подивіться, на що звернути увагу

  Наша студія пропонує сотні готових проектів. Тож вибір величезний. Однак вам не потрібно уважно переглядати всі доступні плани для ідеального. Наші проекти були розділені на кілька категорій, які допоможуть вам прийняти рішення. У нашій студії ви знайдете:

  • проекти малих будинків площею до 120 м 2 та великих будівель з корисною площею понад 160 м 2 ,
  • конструкції одноповерхових будинків, з мансардою та багатоповерховими будинками, а також будинків з антресолями,
  • пропозиція проектів будинків з гаражем (одномісний або двомісний) і без гаража,
  • плани односімейних, багатоквартирних та напівквартирних будинків.

  Для того, щоб знайти ідеальний проект у такій великій пропозиції, спочатку подумайте про свої очікування від будинку своєї мрії. Скільки людей має в ньому жити? Ваш новий будинок повинен функціонувати як цілорічний будинок чи це буде просто літній будинок? У вас є діти або ви плануєте їх мати? Усі ці питання значно полегшать прийняття рішення.

  Дизайн будинку – вибирайте сучасні, функціональні рішення, які допоможуть вам створити життєвий простір вашої мрії

  Дизайн будинку повинен бути не тільки адаптований до потреб вашої та вашої родини, але також звернути увагу на рішення, які в даний час використовуються в будівництві. З кожним наступним роком на ринку з’являються нові технології та методи будівництва. Це пояснюється головним чином зростаючими законодавчими вимогами, пов’язаними, наприклад, з максимальним коефіцієнтом тепловіддачі, а також із дедалі кращою доступністю певних рішень.

  На що варто звернути увагу перед покупкою готових проектів?

   • Проектуйте будинки з енергозберігаючими властивостями

  Енергоефективні будинки є на ринку вже кілька років і досі користуються великою популярністю серед людей, які планують будувати. Завдяки проекту енергоефективного будинку, ви зможете ефективно заощадити на рахунках за обслуговування будинків. Ваш новий будинок матиме досить простий корпус (наприклад, на основі квадратного або прямокутного плану), найбільші вікна на південній стороні та правильно розділені зони всередині будівлі.

   • Плани будинків з великим склінням

  Будинки з панорамними вікнами з кожним роком стають все більш популярними. Якщо ви хочете, ви можете вибрати будинок, який має велике скління не тільки у вітальні, але і в спальні, кабінеті або навіть кухні. Таким чином ви пропускаєте більше світла в інтер’єр. У той же час ви зробите свій будинок виглядати більш сучасним та елегантним.

   • Дизайн будинків, що має високий дах

  Одним з найпопулярніших планів забудови є конструкції мансарди. Хоча такі мансарди асоціюються переважно з невеликими просторами, зараз вони все частіше модернізуються. Піднімаючи дах, корисна площа на горищах значно збільшується. Крім того, будівля з високим високим дахом виглядає цікавіше і відрізняється від інших будинків.

  Будинки готові до будівництва? Подивіться, що робити після придбання проекту

  Перш ніж купувати проект будинку, ви хочете знати, як виглядає весь процес перед будівництвом? Хоча це може здатися дещо складним, ви насправді повинні з цим впоратися досить легко. Завдяки придбанню готового проекту будинку ви маєте всю документацію, необхідну для подальших кроків.

  Після придбання проекту ви повинні адаптувати план до умов на вашій ділянці. Це дуже важливий елемент, оскільки без цього кроку ви не зможете отримати рішення щодо умов розвитку та забудови земель або ви не отримаєте витягу та витягу з місцевого плану просторового розвитку.

  Щоб адаптувати дизайн будинку до вашої ділянки, адаптуйте його до власності з точки зору:

  • форма і розмір ділянки,
  • адаптація планування вхідних дверей та вікон,
  • розташування будинку на ділянці.

  Підготовлений таким чином дизайн будинку готовий відповідати необхідним місцевим формальностям, що випливають із Місцевого плану або Умов забудови

  © AEROC 2006 - 2021 Всі права захищені
  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!
  Call Now ButtonШВИДКИЙ ЗВ'ЯЗОК